Sündmuste korraldamine
PDF

Suur muuseumiala võimaldab läbi viia väga erineva iseloomuga sündmuseid: suguvõsa kokkutulekut, jõulupidu, pulmi, sünnipäeva, koolitusi. Suveperioodil ja ilus ilm võimaldab kasutada kiigeplatsi, kus on olemas kõlakoda. Kehvema ilmaga on kasutada nii rehetare rehealune kui ka karjatall-õppekeskus. Jahedamal ajal pakub külma eest sooja maaküttega karjatall.

Sündmuste korraldamisel pakume võimalust tellida ekskursiooni või lisaprogramme. Aja planeerimisel palume arvestada muuseumi lahtiolekuaegadega. 

Sündmuste korraldamisel pakub muuseumis toitlustust Tanksemäe Saffer OÜ. Menüüde valik asub siin


KOOLITUSED JA SEMINARID

Koolitusi ja seminare on võimalik läbi viia nii vabas õhus kui ka karjatall-õppekeskuses. Karjatallis on kolm ruumi: suurem on 53,2 m2 ja kaks väiksemat 39,6 m2 ja 25,7 m2. Võimalus on kasutada ka projektorit. Pakume vahetegevusi: muuseumi programme, ekskursiooni, matka rabas.


PULMATRADITSIOONID VARGAMÄEL

Pakume ühe osana pulmapeost võimalust muuseumis läbi teha vanu traditsioonilisi pulmakombeid, mis pole oma aktuaalsust tänapäevalgi kaotanud. Pulmaprogramm sisaldab kuni kolme tegevuse läbiviimist. Pakutava programmi saadame teile e-mailile.
Kestus: kuni 1 h
Maksumus: 50 eurot

Sitemap
© Tammsaare Muuseum
Kontakt: 3859 020, 5340 3461 | muuseum [ät] vargamae.ee | Vetepere küla, Albu vald